Jen 5 kroků k vašim nedioptrickým brýlím!

Brýle již od dob cvikru nejsou jen korekční pomůckou, ale i módním doplňkem. Bylo by celkem škoda si tento doplněk nechat ujít jen proto, že nemáte žádné dioptrie. Nedioptrické brýle nejen že doplní váš outfit, ale dokážou přidat i na serióznosti a respektu.

 Ovšem pozor. Výběrem hezké obruby, která perfektně doplňuje váš outfit, nákup nedioptrických brýlí nekončí. Rozumíme, že se vám nechce investovat do tak drahého módního doplňku, ale má to své důvody.

Jedním z největších argumentů pro nedioptrická profesionální skla je právě váš zrak. Základní skla v brýlových obrubách jsou nekvalitní, rychle se zašpiní a pro delší nošení než pár minut jsou nevhodná, při delším nošení dokonce mohou zrak i „zkazit“. Není potřeba investovat desetitisíce do nejlepších brýlových skel, i ta základní profesionální skla odvedou svou práci.

Pokud byste však chtěli přidat svým brýlím nějaký další účel než jen být krásné na vašem obličeji, můžete investovat do skel s filtrem modrého světla. Slyšíme to ze všech stran, že obrazovky počítačů, telefonů i televize škodí očím víc než cokoli jiného. Brýle s filtrem proti modrému světlu dokáží vašim očím ulevit od tohoto všudypřítomného záření a vám dodají pocit, že jste přece jen nedali tolik peněz za pouhý módní doplněk. Ale vy chcete určitě ještě víc, a to jsou samozatmavovací skla. Ano, i ta je možné vyrobit bez dioptrií a co dostanete? No přece jedny brýle na všechny aktivity, vevnitř i venku na sluníčku. Důležité je být stylový za každé situace!

 

A jak na to?

 

1. Vyberte si obroučky a klikněte na „Vybrat skla“

 

 

2. V tabulce vyberte tu nejnižší možnou míru ztenčení, jelikož nemáte dioptrie, není potřeba skla odlehčovat. Jsou lehká sama o sobě.

 

3. U barevnosti, záleží, jestli chcete skla čirá nebo  samozabarvovací. V případě, že chcete skla s filtrem modrého světla, zvolte „čiré“.

 

4. Pro skla s filtrem modrého světla zvolte luxus blue, pokud chcete jen obyčejná brýlové skla, stačí vám „Základ“.

 

 

5. Barvu skla zvolte bez barevnosti. Teď už jsem u optických parametrů skel. U dioptrie, cylindru i osy cylindru zvolte parametr „0“. Vzdálenost zornic neboli PD si můžete změřit dle našeho návodu nebo pomocí pravítka. Pokud PD měřit nechcete zvolte vzdálenost 30, u nedioptrických skel není PD důležité. U samozabarvovacích skel zvolte barvu zabarvování a dále optické parametry stejně jako u čirých skel.

 

 

A je to! Gratulujeme, teď už je váš outfit kompletní. Vaše nedioptrické brýle vám co nejrychleji vyrobíme a zašleme na vámi zvolenou adresu.